Szanowni Państwo,
witamy w serwisie internetowym firmy "BRANDT".
Nasza firma świadczy usługi spedycji i transportu międzynarodowego. Rozpoczęlismy działalność w 1991 roku. Dzięki naszemu doświadczeniu, jakości wykonywanych usług i zaufaniu ze strony naszych Klientów  z roku na rok zwiększamy obroty finansowe.

Dysponujemy własnym taborem samochodowym i doświadczoną, gotową na Państwa zlecenia kadrą pracowników, która nieustannie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe.
Serwis, który Państwo właśnie oglądają ma na celu również usprawnienie współpracy między naszymi firmami. Zapraszamy do korzystania z możliwości zamawiania usług on-line, przy pomocy specjalnego formularza "zlecenie transportowe", który przygotowaliśmy dla Państwa.
   

Nasza oferta obejmuje kompleksowe usługi w zakresie transportu i spedycji.
Oferujemy przede wszystkim:

  • pełną obsługę logistyczną firm,
  • organizacje odpraw celnych,
  • transport międzynarodowy samochodami o ładowności od 1,5 do 24 t na terenie Europy,
  • transport krajowy,
  • przewozy wszystkimi rodzajami transportu- na terenie całego świata
kliknij, aby powiększyć Jesteśmy członkiem Zrzeszenia Międzynarodowych Przewoźników Drogowych, posiadamy ubezpieczenie OCP na sumę 300.000 USD oraz karnety TIR.

Potwierdzeniem naszej wiarygodności jest:

specjalna licencja na wykonywanie międzynarodowego transportu rzeczy,

którą otrzymaliśmy dnia 11.04.2002r. z rąk Ministra Infrastruktury.
Jesteśmy jedną z nielicznych polskich firm, ktore taką licencję otrzymały. Licencja jest ważna przez 50 lat. Mogą się Państwo dokładniej zapoznać z jej tekstem klikając na obrazek po lewej stronie.

Gwarantujemy Państwu profesjonalną, terminową realizację zleceń, lojalność oraz zachowanie tajemnic handlowych.

O wiarygodności, rzetelności i jakości naszych usług świadczy duża liczba zadowolonych Klientów, wśród których znajduje się wiele wiodących na rynku handlu międzynarodowego firm, zarówno polskich jak i zagranicznych. Na życzenie możemy przedstawić referencje.

Polskie Centrum Badań i Certyfikacji przeprowadziło w październiku 2002 audyt, co zaowocowało przyznaniem nam normy PN-EN ISO 9001: 2001 (identycznej z ISO 9001: 2001).
Certyfikat można obejrzeć klikając na obrazek po lewej stronie.

kliknij, aby powiększyć
Dziękując za zainteresowanie, zachęcamy Państwa do współpracy z nami. Jesteśmy głęboko przekonani o płynących z tego korzyściach.
Zapraszamy do aktywnego kontaktu z naszym biurem handlowym w Warszawie.

HOME